Fórum ÚNSS

Ostatné diskusie => Diskusia o fóre ÚNSS => Téma založeno: Marek 17. Leden 2011, 09:35:45

Název: Ako sa zaregistrovať
Přispěvatel: Marek 17. Leden 2011, 09:35:45
Ak chcete prispieť svojou troškou do diskusie na našom fóre, musíte sa zaregistrovať. Tento návod by vámv tom mal pomôcť.

1. Vyhľadajte na stránke forum.unss.sk odkaz "Registrovat" a aktivujte ho

2. Otvorí sa stránka s licenčnými podmienkami fóra. Po ich pozornom prečítaní na ich prijatie aktivujte tlačidlo "Souhlasím s podmínkami"

3. Otvorí sa stránka s registračným formulárom. Na ten sa dostanete napr. navigáciou po nadpisoch, ide o nadpis tretej úrovne. Pod ním sa nachádzajú príslušné políčka, ktoré je treba vyplniť:
- Uživatel: meno alebo prezývka, pod ktorou budete na fóre vystupovať. Používa sa aj pri budúcom prihlasovaní do fóra.
- E-mail: vaša emailová adresa,
- začiarkávacie políčko "Všichni uživatelé mi mohou poslat email.:": ak ho začiarknete, ktokoľvek vo fóre uvidí vašu emailovú adresu. Odporúčam ho nechať odčiarknuté, aby ste sa nedostali do rany nejakému nenásytnému rozosielačovi nevyžiadanej pošty.
Zvol heslo: sem napíšte heslo, ktoré budete používať na prihlasovanie do fóra, musí mať aspoň 8 znakov,
Ověř heslo: znovu zadajte heslo, ktoré ste zadali v predchádzajúcom políčku. Ak sa obsah týchto dvoch políčok nebude zhodovať, systém vás ďalej nepustí.
- nadpis "Ověření": Pod ním nájdete jednoduchú otázku, ktorej odpoveď zadáte do nasledujúceho editačného políčka, veľkosť písmen nerozhoduje. Toto slúži na ochranu pred automatickými registráciami používateľov s nie najšľachetnejšími úmyslami. :)
- tlačidlo "Registrovat": ak ste správne vyplnili všetky údaje, po jeho aktivácii dostane administrátor fóra upozornenie na novú registráciu, ktorú musí odobriť. O úspešnosti registrácie sa dozviete na emailovej adrese, ktorú ste zadali do registračného formulára.
Název: Re:Ako sa zaregistrovať
Přispěvatel: Marek 14. Červen 2011, 21:41:48
Vďaka neúnosnému množstvu automatických registrácií som musel pridať overenie formou odpovedania na jednoduchú otázku. Veľkosť písmen nerozhoduje, takže by to nemal byť problém. Samozrejme som tomu prispôsobil aj návod...