Napada vam nieco?

Autor Téma: Napada vam nieco?  (Přečteno 3511 krát)

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Napada vam nieco?
« kdy: 14. Září 2010, 15:28:17 »
Ahojte,
Zacina sa zimny semester a ja budem mat aj tento rok dost studentov ktori budu chciet ziskat "pismenko". Ucim ich predmet ktory sa zaobera okrem ineho aj tvorbou pristupnych aplikacii a urcite sa zase najde skupinka ktora bude mat chut naprogramovat nieco uzitocne a zmysluplne. Ide len o semestralnu pracu tak ze nemozem vymyslat nic komplikovane ale veci typu pristupna webovska herna doska na sach alebo damu, kartova hra, ... su bez problemov zvladnutelne. Tak ze ak by ste si radi na webe s citacom obrazovky zahrali nejaku konkretnu hru tak napiste. Mam nejake napady no rad sa necham inspirovat. Minuly rok vznikli 3 hry (sudoku, ovcinec a patnastka) na ktore sa da dostat z
http://cezap.sk/~lecky
(pozrite sekciu "hall of fame" uplne na spodku stranky). Nemusia to byt len hry, napiste co kolvek co sa vam zda byt uzitocne, ak to bude zrealizovatelne pocas jedneho semestra tak na to niekoho ukecam. :)
Peter Lecký, Stopka n.o.

pietro4044

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re: Napada vam nieco?
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2010, 11:37:21 »
Tak mne by sa hodili stopky do mobilu, Nokia e52

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2010, 12:52:01 »
To je prilis jednoduche. Teda nemozem to dat ako semestralny projekt. Co presne by tie stopky mali vediet? Aha ake to je lahke v pythone (bolo by to treba trosku prerobit lebo to pise text do obrazka co by citac obrazovky nevedel citat):
http://wiki.forum.nokia.com/index.php/A_simple_stopwatch_example
Ak by vam stacilo toto tak si staci nainstalovat python a pouzivat tento skript.
Peter Lecký, Stopka n.o.

svoncinarova

• Host
« Odpověď #3 kdy: 21. Září 2010, 22:18:01 »
ahoojky ja aktualne hladam free programik pristupny pre nvda kde by som si mohla rucne vytvorit databazu slovicok holandskich aj slovenskich a potom sa s nich pripadne nechat aj skusat obojsmerne. ale zatial som nenasla tak mozno by sa ti toto zdalo ako dobry napad? alebo uz o niecom takom vies? lebo ja nie. papa adela