Autor Téma: Dotazník  (Přečteno 3886 krát)

Michaela

• Host
Dotazník
« kdy: 4. Březen 2011, 10:04:59 »
Dobrý deň,
som študentka na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka v Trenčíne a robím prieskum ku mojej bakalárskej práci "ZŤP a ich uplatnenie na trhu práce." Chcela by som Vás požiadať o vyplnenie pripojeného dotazníka. Správne odpovede prosím zvýraznite červenou farbou a celý vyplnený dotazník mi zašlite na adresu Misa.Balvonova@centrum.sk

Za pomoc Vám veľmi pekne ďakujem.

Marek

• Administrator
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re: Dotazník
« Odpověď #1 kdy: 11. Březen 2011, 09:28:52 »
Zdravim. Myslim, ze pre nevidiacich bude vyhodnejsie a hlavne rychlejsie namiesto vyfarbovania dat pred spravnu odpoved napr. X.

Inak, stacilo odpovedat na tuto temu, nebolo treba vytvarat novu... A pokial ide o to, ze sa nikomu nechce vyplnat, mozno je to tym, ze podobnych dotaznikov nam chodi pomerne vela a uz je to pre niektorych azda aj strata casu. Nerad by som znel skepticky, ale neda sa inak. :)
Marek Macko
administrátor fóra

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
Re:Dotazník
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2013, 08:24:54 »
Ahojte. Ako pisal Marek, dotazniky sa na nas valia, ja tu mam tiez jeden. Tento sa tyka digitalnych kniznic. Da sa ale vyplnit rychlo, navyse sa aj sa odosle, ak by ste si nasli cas: https://docs.google.com/forms/d/1FLsqlqROlCQ92WfxqITo7xNQcUOnrH61okgDxa55A_I/viewform

pohankova2

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Březen 2013, 15:37:40 »
Ale ja tu ten dotaznik nevidim...

pohankova2

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Březen 2013, 15:39:15 »
Sorry uz som nasla. Myslite,ze by jej to stacilo zvyraznit napr. tucnym a nie cervenou farbou? Diky...

Marek

• Administrator
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Březen 2013, 18:02:24 »
Prosim ta, ten prvy uz nevyplnaj, to je stare. Zamykam temu.
Marek Macko
administrátor fóra