Autor Téma: Samsung Galaxy Note II získal aktualizáciu systému  (Přečteno 2015 krát)

Zuzi

  • Reset Staff
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
    • Môj web
Samsung Galaxy Note II získal aktualizáciu systému
« kdy: 21. Srpen 2014, 17:04:23 »
V uplynulých dňoch získal Samsung Galaxy Note II. aktualizáciu na Android Kit Kat 4.4. Nová verzia by mala vylepšiť predovšetkým výkon telefónu. Ponúka tiež nový immersive mód, bezdrôtové tlačenie a oveľa viac. „Ďalšou výhodou je pridanie Samsung Wallet a KNOX,“ informoval SamMobile.

Elegancia v grafike

Vývojári v rámci grafického prostredia predstavujú nové biele ikonky na notifikačnej lište. Novinkou je aj zobrazenie obrázka hudobného albumu, ktorý sa počas prehrávania hudby zobrazí na zamykacej obrazovke. Zlepšenie užívateľského prostredia ponúka aj nová ikona fotoaparátu na ploche.

Odteraz už stále online

V aktualizácii sa skrývajú aj ďalšie zaujímavosti, ktoré si Samsung integroval do systému. Pozoruhodnejšou novinkou je okrem zmeny grafického prostredia aj vylepšené GPS. Nadšencom stáleho internetového pripojenia dodáva nová verzia Androidu ďalšiu funkciu, a to inteligentné prepínanie medzi wifi sieťou a mobilnými dátami. Znamená to, že pokiaľ nemáte k dispozícii wifi, pomocou mobilných dát budete stále online.

Upozornenia k aktualizácii

Pred aktualizáciou sa ubezpečte, či máte k dispozícii minimálne 450 MB voľného miesta. Upozorňujem, že zmeny sa odlišujú v závislosti od krajiny. Po vykonaní aktualizácie sa nedá prejsť na staršiu verziu z dôvodu údajnej politiky zabezpečenia. Telefón nechajte pracovať a nepokúšajte sa ho nútene vypnúť. Po reštarte sa pravdepodobne aktualizujú aj ďalšie aplikácie.

Zuzana Rojíková

zuzanarojikova(zavinac)gmail(bodka)com