Autor Téma: Corvus - aplikacia pre telefony s Androidom  (Přečteno 2019 krát)

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Corvus - aplikacia pre telefony s Androidom
« kdy: 22. Srpen 2014, 10:28:54 »
Ahojte,
V organizacii Stopka kde aktualne pracujem vyvijame software pre dotykove mobilne telefony s androidom. Ide o software, ktory je funkcne urceny asi viac pre nevidiacich ako pre slabozrakych, i ked je pravda, ze to ma aj nejaku vizualnu stranku a malo by to byt pouzitelne aj pre slabozrakych. Aktualne je to vo faze, ked by sa dalo serioznejsie testovat. Ak by niekto z vas mal chut do testovania sa zapojit a po skonceni testovania napisat aj nejake dojmi z pouzivania, napiste mi.

co je cielom:
Urobit aplikaciu, pomocou ktorej mozete pokial mozno efektivne vykonavat najcastejsie ukony, ktore moze bezny pouzivatel chciet od telefonu. Teda telefonovat, posielat a prijimat sms, spravovat kontakty a register hovorov, budik, kalendar, nastavit si zakladne parametre reci a prostredia. Ovladanie aplikacie je navrhnute tak, aby sa s nou dalo pracovat pokial mozno rychlo a myslim si, ze sa to po kratkom zacviku naozaj da, zakladne operacie sa daju robit pokial ide o rychlost porovnatelne s klasickym tlacidlovim telefonom (moja osobna skusenost).

co aktualne neriesime ale v buducnosti planujeme:
pracu s internetom, email, pracu so subormi, pisanie poznamok, diktafon,...

Ak by ste chceli testovat, tak musite mat:
- telefon s androidom 4.1 alebo novsim (aplikacia je pouzitelna aj na androide 4.4)
- chut pravidelne raz tyzdenne reportovat o priebehu testovania, nahlasovat najdene chyby, navrhovat mozne zlepsenia
- Na konci napisat nejaky kratky kusok beletrie, ktory co najlepsie vystihne vase dojmi z testovania a pod ktory sa budete ochotni aj podpisat, ten by mal napokon skoncit na stranke corvusu.

Tesim sa na maily od pripadnych zaujemcov. Piste na peter bodka lecky zavinac stopka bodka sk.
Peter Lecký, Stopka n.o.