Autor Téma: Zoštíhlenie fóra  (Přečteno 3353 krát)

Marek

• Administrator
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Zoštíhlenie fóra
« kdy: 14. Prosinec 2014, 17:18:41 »
Ahojte,
počas budúceho víkendu (20-21.12) dôjde k výraznému zoštíhleniu fóra. Myšlienka je taká, že by sme tu ponechali len technické diskusie + neformálnu, kde sa dá riešiť všetko ostatné (aj tak toho nie je veľa). S tým súvisí aj zjednodušenie štruktúry diskusií, čiže aj navigácia by mala byť o čosi pohodlnejšia. Budem tiež upratovať neaktívnych používateľov, takže ak náhodou patríte medzi tých, ktorý nemajú žiaden príspevok, no napriek tomu sa občas prihlásia, budete si musieť znovu založiť konto. Rovnako, ak ste sa za posledný polrok neprihlásili.

Ak máte nejake nápady, čo a ako by sa mohlo zmeniť, okrem toho, čo som napísal vyššie, podeľte sa.
« Poslední změna: 14. Prosinec 2014, 17:20:47 od Marek »
Marek Macko
administrátor fóra

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
Re:Zoštíhlenie fóra
« Odpověď #1 kdy: 15. Prosinec 2014, 08:56:09 »
budu zachovane sucasne prispevky? Nemam totiz vsetko zalohovane, ak by bolo pripadne potrebne nahodit niektore veci nanovo.

Marek

• Administrator
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Prosinec 2014, 10:50:21 »
Áno, súčasné príspevky v technických a neformálnej diskusii budú zachované, ale bude aj záloha databázy pred zmenou, ak by bolo treba vytiahnuť aj niečo iné. Rozmýšľal som aj o vytvorení fóra s archívom ostatných vecí, kde by som všetko popresúval, ale tak nezdá sa mi to nevyhnutné.
Marek Macko
administrátor fóra

sitaa

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 5. Leden 2015, 00:09:27 »
To som veľmi rada, že bude menej tém.
Lenka

silvia urminska

• Newbie