A Blind Legent - hra pre android

Autor Téma: A Blind Legent - hra pre android  (Přečteno 1215 krát)

tkacik

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
A Blind Legent - hra pre android
« kdy: 2. Březen 2017, 20:53:31 »
Zdravim vas,

ak by niekto mal zaujem zahrat si na svojom smartphone zaujimavu hru, z googleplay sa da stiahnut aplikacia A Blind Legend. Hra je v anglictine a francuzstine. Po uvodnom introduction, ktore sa da preskocit dvojklikom na obrazovku,  sa dostaneme do hlavneho menu, ktore sa ovlada nasledovne: svihanim prstom vlavo alebo vpravo sa pohybujeme po polozkach menu, vyber danej polozky urobime dvojklikom. Samotna hra je o nevidiacom rytierovi, ktoreho sprevadza jeho dcera Luis, ktora Vas pocas celej hry navadza, kam treba ist. V hre rytier hlada svoju manzelku, ktoru mu zajal zly kral. Hra sa odohrava vo viacerych prostrediach, je nahrana s realnymi hlasmi a zvukmi. V prvych leveloch sa zda, ze vsetko je pomerne easy a hra je, tak povediac, easy, ale casom pritvrdia a vsetko je narocnejsie a da sa s tym stravit niekolko peknych hodin. Teda neviem, kde a kedy to konci, ale ja som sa s tym uz zabavil dost dlho, ale vsetky levely som este nepresiel. Spociatku len chodime po priestore, hra uzivatela uci pohybovat sa. Nasledne pridu prve boje, kde treba reagovat podla zvuku (hra sa na sluchadla a je stereo). Svihnut treba mecom v smere protivnika. Neskor pridu zakernosti ako obrana proti velkym zvieratam, kde treba svihat dvoma prstami, padajuce kamene z hory, voci ktorym sa treba branit stitom (opat dvoma prstami), jazda na koni, kde treba pomerne rychlo reagovat a vyhybat sa stromom. Hra cloveka pekne navadza, co ma robit. Predpokladam, ze hra je online, pretoze jednotlive levely sa nacitavaju dlhsi cas a zerie to dost pamate telefonu, ale stoji to za to. Pri zacani hrania mate 5 zivotov, ktore ked sa minu, treba cakat asi pol hodinu na doplnenie dalsieho zivota, alebo si zivot dokupit online. Hra je ale free.

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:A Blind Legent - hra pre android
« Odpověď #1 kdy: 2. Březen 2017, 22:00:09 »
Nadhera. Nevidiaci ritier. :-)) V jednej ruke mec, v druhej palica a pod ho do sveta. ;)))
Peter Lecký, Stopka n.o.

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
Re:A Blind Legent - hra pre android
« Odpověď #2 kdy: 30. Prosinec 2017, 10:47:09 »
Inak hru je možné hrať aj na pc. Je dostupná cez hráčsku platformu Steam: http://store.steampowered.com/app/437530/A_Blind_Legend/

Objednávka a platba ničím neprekvapí. Horšie je to so samotným klientom. Dá sa s ním ale pracovať cez OCR v NVDA.
Prihlásenie som zrealizoval len tak, že som napísal meno, tabom som sa presunúl na pole heslo, zadal som heslo a cez ocr som potvrdil prihlásenie.
S klientom sa od momentu inštalácie hry netreba zapodievať, na ploche sa vytvorí odkaz priamo na hru.