Autor Téma: par Autohotkey scriptov  (Přečteno 3051 krát)

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
par Autohotkey scriptov
« kdy: 4. Červenec 2010, 15:48:25 »
Ahojte,
V priebehu poslednych rokov som si vyrobil par autohotkey scriptov ktore pouzivam pri kazdodennej praci. Braillovska klavesnica tu uz bola z lahka opisana. Druhy script obsahuje par funkcii ktore do pouzivatelskeho rozhrania windows pridavaju veci ktore mi v nom chybali. Vytvara podporu pre virtualne pracovne plochy, nastroje na spravu okien, pridava 36 nezavislich schranok do ktorych mozno vystrihovat, kopirovat a pridavat data,... viac info najdete tu:
http://jelenovipivonelej.info/index.php?page=ahk
Ak by sa vam to niekomu zislo tak uzite v zdravi. Pokec k  shortcuts skriptu je uplne novy a bol pisany cez zatate zuby (lenivost pisat prirucky ;)) tak ze moze obsahovat chyby. Ak by ste nejake nasli tak mi prosim napiste.
« Poslední změna: 22. Únor 2013, 10:28:52 od Marek »
Peter Lecký, Stopka n.o.

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
Re: par Autohotkey scriptov
« Odpověď #1 kdy: 7. Červenec 2010, 11:56:00 »
Este doplnim par funkcii, ktore  som objavil a potesili ma:
kontext menu +n (nora) - zobrazi okno "bezpecne odstranenie hardwaru (ktore nie vzdy vie clovek aktivovat z systemoveho panela)
kontextmenu+sipka dolu prehra subor pod kurzorom (funguje tusim len wav a mp3)
funguje to tak, ze ak si chcete len tak zbezne pozriet, co za subory su v danom priecinku tak stlacate sipku dolu cim sa posuvate po suboroch a kontextmenu +sipka dolu subor prehra. prehravanie zrusite bud prehratim dalsieho suboru alebo kontextmenu+sipka hore.

peter

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re: par Autohotkey scriptov
« Odpověď #2 kdy: 11. Červenec 2010, 15:25:39 »
pridal som par novych funkcii a opravil nejake chyby. Viac info na stranke.
Peter Lecký, Stopka n.o.