Autor Téma: Dropbox - zdieľanie a záĺohovanie súborov  (Přečteno 54641 krát)

Gombik

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Dropbox - zdieľanie a záĺohovanie súborov
« Odpověď #15 kdy: 30. Květen 2011, 09:48:33 »
Mozem sa spytat, ze ako sa nastavi heslo? Uz mam nainstalovany dropbox, ale potrebujem zmenit heslo, ale zatial sa mi nejak nedari, kde je chyba?

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
« Odpověď #16 kdy: 31. Květen 2011, 13:10:54 »
Po prihlásení na adrese www.dropbox.com je odkaz account. Aktivujte ho a po načítaní stránky aktivujte odkaz account settings. tu nás zaujímajú položky old password (staré heslo), new password (nové heslo) a comfirm password (znovu zadajte nové heslo)

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
« Odpověď #17 kdy: 25. Červenec 2011, 10:11:18 »
Práve som sa dočítal dôležitú vec o tzv. verejných odkazoch (public links). Ak zdieľate veľké súbory, tak sa vám môže stať, že vám na týždeň pozastavia tieto odkazy. Veľkosť stiahnutých dát je obmedzená na 10 GB za deň na jedného free užívateľa, ak si priplatíte, môže to byť až 250 GB. Pod veľkosťou dát sa myslí tzv. traffic teda všetko, čo užívatelia stiahli vrátane nedokončených preberaní. Ak odkaz nefunguje, užívatelia namiesto súboru dostanú stránku s informáciou "links are generated too much space." O zablokovaní public odkazov dostanete aj informáciu mailom.

pietro4044

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Prosinec 2011, 15:25:14 »
Konečne je K dispozícii aj klient na ovládanie vášho Dropboxu, ktorý sa dá nainštalovať do telefónu so Symbianom a je plne ozvučený pomocou MobilSpeaku. Viac sa môžete dočítať na blogu Vojtu Poláška tu:
http://vojtapolasek.eu/cs/2011/12/harnes-the-power-of-dropbox-with-symbian/

svoncinarova

• Host
« Odpověď #19 kdy: 9. Červen 2015, 09:33:27 »
ahojte ludkovia,

ja som teraz potrebovala rozbehat uplne novy dropbox u niekoho,ale vec sa ma tak, ze to neviem.

tak som ho stiahla, potom nainstalovala a teraz:
1 otvorila som dropbox a uvidela okienko setup a v nom napisane citujem:
"To log in, press Control G, as in giraffe."
fain tak som stlacila ctrl g.
2 otvorilo sa mi okno kde som vyplnila prihlasovacie udaje, kedze ta osoba uz dropbox mala, a klikla som na
Sign in.
3 uplne dole na stranke mi najprv napisalo ze:
There was a problem completing this request.
a chvilu po tom ze:
Still working...
to zobrazovallo mozno 10 sekund a potom to zmyzlo.
takze mi to krachuje pri logine a hesle a okrem toho ze by boli nespravne, lebo nie su,  neviem kde robim chybu.

pietro4044

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 9. Červen 2015, 10:09:07 »
A neni to heslo uz expirovane ?

svoncinarova

• Host
« Odpověď #21 kdy: 9. Červen 2015, 15:14:55 »
ahoj, urcite nie, pretoze ked ideme na
www.dropbox.com
tak tam sa stymi istymi udajmi prihlasime.

svoncinarova

• Host
« Odpověď #22 kdy: 21. Červen 2015, 09:45:29 »
Ahojte,

Tak sme vcera s Ondrejom rozmyslali, preco to nejde, a on nakoniec spomenul o explorery.
Tak som urobila nasledovne.
1 nadstavila si internet explorer ako predvoleny prehliadac.
2 spustila dropbox, v informacnom okienku ktore sa mi otvorilo a ktore bolo o tom, aby som pre prihlasenie stlacila ctrl g som toto aj urobila.
po 3 otvorila sa mi cez internet explorer stranka, ktora zacinala na

na nej som vpisala svoj e-mail a svoje heslo a klikla na prihlasovacie tlacidlo.
nasledne som dostala otazku asi v zneni:
chces spojit svoje (take a take) konto s kontom dropbox (takim a takim)?
a tak som klikla na tlacidlo co bolo hned pod tym, a co bolo nieco ako pripojit alebo spojit.
nasledne som sa dozvedela ze:
pocitac je uspesne spojeny s tvojim kontom dropbox.
Tak som este presla na tlacidlo
prejdi na dropbox, a v momente ako som sa na webe odhlasila, tak na liste som zacala vidiet, ze sa mi sinchronizuju udaje.
4 este som si prestavila predvoleny prehliadac naspet na firefox a to bolo a je cele.

len tak mimochodom koho by to zaujimalo, lebo som to potom neskor este testovala, tak s prehliadacov google chrome, firefox a internet explorer si s tym google chrome vobec neradi. ten ani len nevie otvorit tu stranku dropboxu kde sa to cele prihlasuje. Firefox ju sice otvori ale ked sa pozrete do adresneho riadku, tak ta adresa je po 1 cudna a po 2 ani vas to neprihlasi, aj ked ste si na 300 percent isty ze mate udaje spravne. ale internet explorer je v tomto apsolutne najlepsi.

dufam, ze niekomu do buducnosti pomoze, lebo dropboxu sa to prihlasovanie asi nechce doladit.

svoncinarova

• Host
« Odpověď #23 kdy: 26. Listopad 2015, 23:32:13 »
ahojte,

chcela som mat vsetky subory na:
C:\adelcia\prevzaté súbory\Dropbox
ale nejakim sposobom sa stalo ze sa ukladaju az do:
C:\adelcia\prevzaté súbory\Dropbox\Dropbox
Beznou cestou cize otvorit Preferences a tam na jednej so zaloziek kliknut na Move a vybrat tam
C:\adelcia\prevzaté súbory\Dropbox\
alebo
C:\adelcia\prevzaté súbory\
sa neda lebo ked dam ok tak napise ze:
This folder already contains a Dropbox directory.
ako inak by som to mohla dosiahnut? ma niekto napad?
dakujem,

svoncinarova

• Host
« Odpověď #24 kdy: 30. Listopad 2015, 07:52:01 »
takze som to premiestnila kam potrebujem, spustila som dropbox a pise mi ze:
Your Dropbox folder has been moved or deleted from its original location. Dropbox will not work properly until you move it back. It used to be located at: C:\adelcia\prevzaté súbory\Dropbox\Dropbox

To move it back, click "Exit" below, move the Dropbox folder back to its original location, and launch Dropbox again.

This computer was previously linked to slowaczka.adelcia@gmail.com's account.

If you'd like to link to an account again to download and restore your Dropbox from the web version, click "Relink".
no a tlacidla
Relink
a
Exit
a ... neviem co s tym dalej.

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
« Odpověď #25 kdy: 1. Prosinec 2015, 13:12:46 »
ja by som skusil prelinkovat, len mozu sa stat dve veci. Bud to prelinkuje a nasackuje ti to vsetky subory spat do toho drobpox\dropbox alebo si slusne vypyta novy adresar. Neviem.

ondrej_rosik

• Reset Staff
  • Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
    • blog
« Odpověď #26 kdy: 1. Prosinec 2015, 13:22:01 »
Ach, je to blby program, urobi to presne to, ze das prelinkovat a vytvori znovu adresar dropbox tam, kde bol. Vidim cestu jedine takto:
nasmerovat ho na C:\users\adelcia. Tam si vytvori dropbox. Aby zbytocne nestahoval cele ulozisko tak mu hned potom ako to povoli skopiruj obsah jeho priecinka do noveho umiestnenia. Takze budes mat asi dlho halsenie indexing, mozno sem tam uploading, downloading, vysledkom by malo byt files up to date. Nasledne uprac prevzate subory tak aby tam nebol priecinok dropbox a cez prikaz move mu povedz ze chces presunut priecinok tam. Uz by to malo ist. Pamataj, ze on si priecinok vytvara, cize v tvojom priapde v priecinku prevzate subory nema byt priecinok dropbox, on ho vytvori po tom, ako ho nasmerujes na priecinok prevzate subory. Vela stastia.

svoncinarova

• Host
« Odpověď #27 kdy: 1. Prosinec 2015, 14:47:25 »
uuuuf diky podarilo sa. nastastie to naspet nahralo tam, kde som to chcela.